DF15VD60-7072
| سازندگان: | Shindengen |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DF15VD60-7072 |
| توضیحات: | Rectifiers VRM=600 IFSM=190 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Standard Recovery Rectifiers |
| برند | Shindengen |
| عرض | 9.3 mm |
| ارتفاع | 4.6 mm |
| طول | 10.2 mm |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.066315 oz |
| تولید کننده | Shindengen |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Dual Series |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | D2PAK-2 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 190 A |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| اگر--جریان رو به جلو | 15 A |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.05 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 600 V |
| مقدار کارخانه بسته | 1000 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.68 | $2.63 | $2.57 |
حداقل: 1