20860229
| سازندگان: | Schroff |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | 20860229 |
| توضیحات: | RCKMNT CHS FRM 19" 4U 84HP 340MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schroff |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Chassis, Open |
| رنگ | Natural |
| سری | ServicePLUS |
| وزن | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 13.386" L x 15.866" W x 6.968" H (340.00mm x 403.00mm x 177.00mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $113.16 | $110.90 | $108.68 |
حداقل: 1