3751610
| سازندگان: | Wakefield-Vette |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | 3751610 |
| توضیحات: | RC BACK PANEL 4U/19" INCL MOUNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Wakefield-Vette |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Rear |
| رنگ | Natural |
| سری | RiCase |
| وزن | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 19.000" L x 7.000" W x 0.026" H (482.60mm x 177.80mm x 0.67mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | RiCase, 4U, 19" |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $67.65 | $66.30 | $64.97 |
حداقل: 1