STR3A154D
| سازندگان: | Sanken |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| برگه داده ها: | STR3A154D |
| توضیحات: | IC PWM AC/DC CONVERTER 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sanken |
| دسته بندی محصولات | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| سری | STR3A100 |
| توپولوژی | Flyback |
| بسته بندی | Tube |
| چرخه وظیفه | 74% |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 60W |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ویژگی های کنترل | - |
| حفاظت در برابر گسل | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | Yes |
| ولتاژ-راه اندازی | 15.3V |
| ولتاژ-تفکیک | 650V |
| فرکانس سوئیچینگ | 67kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 115°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-DIP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 8.1V ~ 32V |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.97 | $1.93 | $1.89 |
حداقل: 1