UCC2808D-1G4
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| برگه داده ها: | UCC2808D-1G4 |
| توضیحات: | IC REG CTRLR ISO PWM CM 8-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| سری | - |
| توپولوژی | Push-Pull |
| بسته بندی | Tube |
| چرخه وظیفه | 50% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | UCC2808-1 |
| ویژگی های کنترل | Frequency Control |
| حفاظت در برابر گسل | - |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | No |
| ولتاژ-راه اندازی | 12.5V |
| ولتاژ-تفکیک | - |
| فرکانس سوئیچینگ | 1MHz |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 8.3V ~ 14V |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.95 | $1.91 | $1.87 |
حداقل: 1