C150S12
| سازندگان: | Sanken |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| برگه داده ها: | C150S12 |
| توضیحات: | CONFG DC PWR MOD 12V(11.6-12.3V) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sanken |
| دسته بندی محصولات | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| نوع | DC Output Module |
| سری | C |
| ویژگی | Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت (وات) | 156W |
| ولتاژ-خروجی | 12V (11.6 ~ 12.3V) |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی کاربر | - |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 13A |