C150S24
| سازندگان: | Sanken |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| برگه داده ها: | C150S24 |
| توضیحات: | CONFG DC PWR MOD 24V(22.8-24.7V) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sanken |
| دسته بندی محصولات | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| نوع | DC Output Module |
| سری | C |
| ویژگی | Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت (وات) | 156W |
| ولتاژ-خروجی | 24V (22.8 ~ 24.7V) |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی کاربر | - |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 6.5A |