GP2Y0E02A
| سازندگان: | SHARP/Socle Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Distance Measuring |
| برگه داده ها: | GP2Y0E02A |
| توضیحات: | SENSOR OPTICAL 4-50CM ANALOG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SHARP/Socle Technology |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Distance Measuring |
| سری | - |
| نوع خروجی | Analog |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان--عرضه | 36mA |
| سنجش از راه دور | 4 ~ 50cm |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 3.3V |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C (TA) |
| ولتاژ-خروجی (تایپ) @ فاصله | 550mV @ 50cm |
| ولتاژ-خروجی تفاوت (تایپ) @ فاصله | 1.65V @ 4 ~ 50cm |
در انبار 329 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.35 | $12.10 | $11.86 |
حداقل: 1