SEN-14032
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Distance Measuring |
| برگه داده ها: | SEN-14032 |
| توضیحات: | GARMIN LIDAR-LITE V3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Distance Measuring |
| سری | - |
| نوع خروجی | I²C |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان--عرضه | 135mA |
| سنجش از راه دور | 1527" (40m) 131' |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| ولتاژ-خروجی (تایپ) @ فاصله | - |
| ولتاژ-خروجی تفاوت (تایپ) @ فاصله | - |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $158.75 | $155.58 | $152.46 |
حداقل: 1