GP2Y0D02YK0F
| سازندگان: | SHARP/Socle Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Distance Measuring |
| برگه داده ها: | GP2Y0D02YK0F |
| توضیحات: | SENSOR OPTICAL 80CM DIGITAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SHARP/Socle Technology |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Distance Measuring |
| سری | - |
| نوع خروجی | Digital |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان--عرضه | 50mA |
| سنجش از راه دور | 80cm |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C (TA) |
| ولتاژ-خروجی (تایپ) @ فاصله | - |
| ولتاژ-خروجی تفاوت (تایپ) @ فاصله | - |
در انبار 938 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.86 | $10.64 | $10.43 |
حداقل: 1