COND4872FM-F
| سازندگان: | SCS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | COND4872FM-F |
| توضیحات: | CNDCTV RBBER 48X72 BLCK FLR MAT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SCS |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Black |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 4' (1.22m) |
| طول | 6' (1.83m) |
| سری | CONDFM |
| ویژگی | Conductive |
| شامل | Ground Cord, Ground Snap (2) |
| نوع حصیر | Floor |
| مواد | Rubber |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تعداد لایه ها | 1 |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $215.94 | $211.62 | $207.39 |
حداقل: 1