COND4872FM
| سازندگان: | SCS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | COND4872FM |
| توضیحات: | FLOOR MAT RUBBER BLACK 6'X4' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SCS |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Black |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 4' (1.22m) |
| طول | 6' (1.83m) |
| سری | CONDFM |
| ویژگی | Conductive |
| شامل | Ground Snap (2) |
| نوع حصیر | Floor |
| مواد | Rubber |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تعداد لایه ها | 1 |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $210.25 | $206.05 | $201.92 |
حداقل: 1