373838160
| سازندگان: | Rose Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 373838160 |
| توضیحات: | BOX S STEEL NAT 14.96"LX14.96"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rose Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 6.339" (161.00mm) |
| سری | 37 |
| وزن | 13 lbs (5.9kg) |
| رأی | IP66, NEMA 4X |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 0.049" (1.25mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 224in² (1445cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 14.961" L x 14.961" W (380.00mm x 380.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL E66473 |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $429.74 | $421.15 | $412.72 |
حداقل: 1