1414N4PHS16L6
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1414N4PHS16L6 |
| توضیحات: | BOX S STEEL NATURAL 12"L X 12"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 6.000" (152.40mm) |
| سری | 1414 N4 PH |
| وزن | 20 lbs (9.1kg) |
| رأی | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 144in² (929cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 12.000" L x 12.000" W (304.80mm x 304.80mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $425.99 | $417.47 | $409.12 |
حداقل: 1