371010960
| سازندگان: | Rose Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 371010960 |
| توضیحات: | BOX S STEEL NAT 3.94"L X 3.94"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rose Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.402" (61.00mm) |
| سری | 37 |
| وزن | 1.4 lbs (635g) |
| رأی | IP66, NEMA 4X |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 0.049" (1.25mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 15.5in² (100cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL E66473 |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $225.49 | $220.98 | $216.56 |
حداقل: 1