C3R24248HCR
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | C3R24248HCR |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 24"L X 24"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 8.000" (203.20mm) |
| سری | C3R HCRMD |
| وزن | 53 lbs (24kg) |
| رأی | IP24, NEMA 3R, UL-50 |
| ویژگی | Lockable, Stainless Steel Hinges, Wall Mount |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 576in² (3716cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 24.000" L x 24.000" W (609.60mm x 609.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $224.74 | $220.25 | $215.84 |
حداقل: 1