041418070
| سازندگان: | Rose Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 041418070 |
| توضیحات: | BOX ALUM GRAY 7.09"L X 5.51"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rose Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.795" (71.00mm) |
| سری | Aluform |
| وزن | 2 lbs (907.2g) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,4,4X, UL-508 |
| ویژگی | PCB Supports, Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 39.1in² (252cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.087" L x 5.512" W (180.00mm x 140.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $47.04 | $46.10 | $45.18 |
حداقل: 1