1444-33
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1444-33 |
| توضیحات: | CHASSIS ALUM NATURAL 10"L X 17"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Open End(s) |
| ارتفاع | 4.000" (101.60mm) |
| سری | 1444 |
| وزن | 2.1 lbs (952.5g) |
| رأی | - |
| ویژگی | Hardware not Provided |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 170in² (1097cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Chassis |
| اندازه/ابعاد | 10.000" L x 17.000" W (254.00mm x 431.80mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 42 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $46.30 | $45.37 | $44.47 |
حداقل: 1