020811060
| سازندگان: | Rose Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 020811060 |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 4.33"LX2.95"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rose Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.224" (56.50mm) |
| سری | 02 |
| وزن | 0.58 lb (263.08g) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,4,4X, UL-508 |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | 0.197" (5.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 12.9in² (83cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.331" L x 2.953" W (110.00mm x 75.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 47 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $24.04 | $23.56 | $23.09 |
حداقل: 1