091212110
| سازندگان: | Rose Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 091212110 |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 4.8"L X 4.72"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rose Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 4.134" (105.00mm) |
| سری | 09 |
| وزن | 0.77 lb (349.27g) |
| رأی | IP66, NEMA 4X |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.157" (4.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 22.6in² (146cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.803" L x 4.724" W (122.00mm x 120.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 26 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $23.75 | $23.28 | $22.81 |
حداقل: 1