RBD-12-0.35
| سازندگان: | RECOM Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Drivers |
| برگه داده ها: | RBD-12-0.35 |
| توضیحات: | LED SUPP CC BUCK BST 2-40V 350MA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | RECOM Power |
| دسته بندی محصولات | LED Drivers |
| نوع | Constant Current |
| سری | LIGHTLINE RBD-12 |
| وزن | 0.029 lb (13.15 g) |
| Dimming | Analog, PWM |
| ویژگی | Remote On/Off, OTP, SCP |
| توپولوژی | Buck-Boost |
| مصوبات | CE, cULus, EN |
| بسته بندی | Tube |
| بهره وری | 92% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 14W |
| بسته بندی/مورد | 7-DIP Module |
| اندازه/ابعاد | 1.28" L x 0.66" W x 0.44" H (32.6mm x 16.7mm x 11.1mm) |
| ولتاژ-خروجی | 2 ~ 40V |
| تعداد خروجی | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 75°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 36V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 8V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 350mA |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $26.87 | $26.33 | $25.81 |
حداقل: 1