RCD-24-0.30
| سازندگان: | RECOM Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Drivers |
| برگه داده ها: | RCD-24-0.30 |
| توضیحات: | LED SUPPLY CC BUCK 2-35V 300MA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | RECOM Power |
| دسته بندی محصولات | LED Drivers |
| نوع | Constant Current |
| سری | LIGHTLINE RCD-24 |
| وزن | 0.01 lb (4.54 g) |
| Dimming | Analog, PWM |
| ویژگی | Remote On/Off, SCP |
| توپولوژی | Buck |
| مصوبات | cULus |
| بسته بندی | Tube |
| بهره وری | 96% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 11W |
| بسته بندی/مورد | 6-DIP Module |
| اندازه/ابعاد | 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm) |
| ولتاژ-خروجی | 2 ~ 35V |
| تعداد خروجی | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 36V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 4.5V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 300mA |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.46 | $13.19 | $12.93 |
حداقل: 1