741W-A-01
| سازندگان: | Qualtek |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules |
| برگه داده ها: | 741W-A-01 |
| توضیحات: | PWR ENT RCPT CEE 7/4 PANEL SCREW |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Qualtek |
| دسته بندی محصولات | Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules |
| فیوز | No |
| سری | 741W |
| ویژگی | Cover |
| مصوبات | VDE |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع فیلتر | Unfiltered - Commercial |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Screw |
| جریان-UL | - |
| ولتاژ-UL | - |
| جریان-IEC | 16A |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| ولتاژ-IEC | 250VAC |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| سبک اتصال | CEE 7/4 (Schuko) |
| ضخامت پانل | 0.197" (5.00mm) |
| ویژگی های سوئیچ | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| دارنده فیوز ، کشو | - |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 42.50mm x 45.00mm |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.84 | $2.78 | $2.73 |
حداقل: 1