PX0598/30/63
| سازندگان: | Bulgin |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules |
| برگه داده ها: | PX0598/30/63 |
| توضیحات: | PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bulgin |
| دسته بندی محصولات | Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules |
| فیوز | No |
| سری | PX |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CSA, ENEC, UL, VDE |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع فیلتر | Unfiltered - Commercial |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| جریان-UL | 20A |
| ولتاژ-UL | 250VAC |
| جریان-IEC | 16A |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| ولتاژ-IEC | 250VAC |
| نوع اتصال | Receptacle, Male Blades |
| سبک اتصال | IEC 320-C20 |
| ضخامت پانل | 0.118" (3.00mm) |
| ویژگی های سوئیچ | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| دارنده فیوز ، کشو | - |
| تعداد پوزیشن ها | 3 |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 32.30mm x 24.30mm |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.80 | $2.74 | $2.69 |
حداقل: 1