LN11CP23
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | LN11CP23 |
| توضیحات: | LED GRN/RED CLEAR 5MM ROUND T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Green, Red |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 5mm, T-1 3/4 |
| بسته بندی | Bulk |
| رنگ لنز | Colorless |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ارتفاع (حداکثر) | 13.25mm |
| پیکربندی | Common Cathode |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | - |
| جریان-تست | 20mA Green, 15mA Red |
| بسته بندی/مورد | Radial - 3 Leads |
| شماره قسمت پایه | LN11 |
| اندازه/ابعاد | - |
| شفافیت لنز | Clear |
| طول موج-اوج | 565nm Green, 700nm Red |
| امتیاز millicandela | 20mcd Green, 3mcd Red |
| طول موج-غالب | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 5mm Round |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.2V Green, 2.2V Red |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1