LN464YCP
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | LN464YCP |
| توضیحات: | LED AMBER CLEAR FLAT TOP T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Panasonic Electronic Components |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Amber |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 4.80mm Dia |
| بسته بندی | Bulk |
| رنگ لنز | Amber |
| سبک لنز | Round with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ارتفاع (حداکثر) | 6.90mm |
| پیکربندی | Standard |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | - |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| شماره قسمت پایه | LN*64 |
| اندازه/ابعاد | - |
| شفافیت لنز | Clear |
| طول موج-اوج | 590nm |
| امتیاز millicandela | 1mcd |
| طول موج-غالب | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Flat Top LED |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.2V |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1