PMM-3738-WP-2-R
| سازندگان: | PUI Audio, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Microphones |
| برگه داده ها: | PMM-3738-WP-2-R |
| توضیحات: | MIC PIEZO MEMS ANLG OMNI -38DB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | PUI Audio, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Microphones |
| نوع | Piezo MEMS |
| شکل | Rectangular |
| سری | PMM |
| رأی | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| جهت | Omnidirectional |
| امپدانس | 400 Ohms |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نسبت S/N | 60dB |
| نوع خروجی | Analog |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -38dB ±3dB @ 94dB SPL |
| ختم | Solder Pads |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.043" (1.10mm) |
| مکان درگاه | Bottom |
| محدوده ولتاژ | 1.6V ~ 3.6V |
| محدوده فرکانسی | 250Hz ~ 10kHz |
| ولتاژ-دارای | 2.1V |
| جریان--عرضه | 150µA |
| اندازه/ابعاد | 0.148" L x 0.166" W (3.76mm x 2.95mm) |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1