IP432812-2
| سازندگان: | DB Unlimited |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| برگه داده ها: | IP432812-2 |
| توضیحات: | PIEZO INDICATOR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | DB Unlimited |
| دسته بندی محصولات | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| سری | - |
| رأی | - |
| مدت زمان | - |
| مصوبات | CE |
| فرکانس | 2.8kHz |
| نوع ورودی | DC |
| فن آوری | Piezo |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) |
| نوع نصب | Panel Mount |
| مکان درگاه | Top |
| محدوده ولتاژ | 4 ~ 28V |
| حالت عامل | Single Tone |
| ولتاژ-دارای | 12V |
| جریان--عرضه | 8mA |
| مدار راننده | Indicator, Internally Driven |
| اندازه/ابعاد | 1.693" Dia (43.00mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.299" (33.00mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| سطح فشار صدا (SPL) | 97dB @ 12V, 10cm |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.45 | $5.34 | $5.23 |
حداقل: 1