SMUA501PET
| سازندگان: | Ohmite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmer Potentiometers |
| برگه داده ها: | SMUA501PET |
| توضیحات: | TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Ohmite |
| سری | SMU |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±20% |
| مقاومت | 500 Ohms |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| قدرت (وات) | 0.125W, 1/8W |
| نوع تنظیم | Top Adjustment |
| تعداد نوبت | 1 |
| اندازه/ابعاد | Square - 0.134" L x 0.126" W x 0.079" H (3.40mm x 3.20mm x 2.00mm) |
| سبک ختم | J Lead |
| مواد مقاومتی | Cermet |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |