SMUB102PET
| برگه داده ها: | SMUB102PET |
| توضیحات: | TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±20% |
| مقاومت | 1 kOhms |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| قدرت (وات) | 0.25W, 1/4W |
| نوع تنظیم | Top Adjustment |
| تعداد نوبت | 1 |
| اندازه/ابعاد | Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.098" H (5.00mm x 4.50mm x 2.50mm) |
| سبک ختم | Gull Wing |
| مواد مقاومتی | Cermet |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |