SZMMBZ47VTALT1G
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Zener - Arrays |
| برگه داده ها: | SZMMBZ47VTALT1G |
| توضیحات: | DIODE ZENER 5% SOT23 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Zener - Arrays |
| سری | Automotive, AEC-Q101 |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±2% |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 225mW |
| پیکربندی | 1 Pair Common Anode |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-3 |
| ولتاژ-زنر (اسم) (Vz) | 38V |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 50nA @ 38V |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 900mV @ 10mA |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.08 | $0.08 | $0.08 |
حداقل: 1