BZX84C4V3TS-7-F
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Zener - Arrays |
| برگه داده ها: | BZX84C4V3TS-7-F |
| توضیحات: | DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT363 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Zener - Arrays |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±6% |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 200mW |
| پیکربندی | 3 Independent |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| امپدانس (حداکثر) (Zzt) | 90 Ohms |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 150°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-363 |
| ولتاژ-زنر (اسم) (Vz) | 4.3V |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 3µA @ 1V |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 900mV @ 10mA |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.09 | $0.09 | $0.09 |
حداقل: 1