NCP1077P100G
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| توضیحات: | IC REG SW 700V SMPS 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | - |
| توپولوژی | Flyback |
| بسته بندی | Tube |
| چرخه وظیفه | 69% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 25W |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| ویژگی های کنترل | - |
| حفاظت در برابر گسل | Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | Yes |
| ولتاژ-راه اندازی | 8.1V |
| ولتاژ-تفکیک | 700V |
| فرکانس سوئیچینگ | 100kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 7-DIP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 6.3V ~ 10V |