NCP1203P40G
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| توضیحات: | IC CTRLR PWM CM UVLO HV 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | SMARTMOS™ |
| توپولوژی | Flyback |
| بسته بندی | Tube |
| چرخه وظیفه | 80% |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | NCP1203 |
| ویژگی های کنترل | - |
| حفاظت در برابر گسل | Over Load, Over Temperature, Short Circuit |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | No |
| ولتاژ-راه اندازی | 12.8V |
| ولتاژ-تفکیک | - |
| فرکانس سوئیچینگ | 40kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-PDIP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 7.8V ~ 16V |