GMA7175C
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| برگه داده ها: | GMA7175C |
| توضیحات: | LED MATRIX CA 5X7 .7" 635NM RED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| رابط | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پیکربندی | 5 x 7 |
| اندازه/ابعاد | 0.50" L x 0.70" W x 0.25" H (12.70mm x 17.80mm x 6.30mm) |
| اتصال داخلی | Common Anode Row, Common Cathode Column |
| امتیاز millicandela | 3mcd |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.1V |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1