GMA3688C
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| برگه داده ها: | GMA3688C |
| توضیحات: | LED MATRIX CA 8X8 1.5" RED/GREEN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Dot Matrix and Cluster |
| رنگ | Green, Red |
| سری | - |
| رابط | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پیکربندی | 8 x 8 |
| اندازه/ابعاد | 1.49" L x 1.49" W x 0.40" H (37.90mm x 37.90mm x 10.40mm) |
| اتصال داخلی | Common Anode Row, Common Cathode Column |
| امتیاز millicandela | 1.6mcd Green, 2.2mcd Red |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.1V Green, 2V Red |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1