DM74123N
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Multivibrators |
| برگه داده ها: | DM74123N |
| توضیحات: | IC MULTIVIBRATOR MONO DUAL 16DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Logic - Multivibrators |
| سری | 7400 |
| بسته بندی | Tube |
| نوع منطق | Monostable |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | 74123 |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| مدارهای مستقل | 2 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| اشمیت ماشه ورودی | No |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-PDIP |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | 800µA, 16mA |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1