CD4047BCN
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Multivibrators |
| برگه داده ها: | CD4047BCN |
| توضیحات: | IC MULTIVIBRATOR MONO 14-DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Logic - Multivibrators |
| سری | 4000B |
| بسته بندی | Tube |
| نوع منطق | Astable, Monostable |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | 4047 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 15V |
| تاخیر انتشار | 80ns |
| مدارهای مستقل | 1 |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| اشمیت ماشه ورودی | No |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-PDIP |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | 8.8mA, 8.8mA |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1