NL-SW-1XRTT-VP
| سازندگان: | NimbeLink, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | NL-SW-1XRTT-VP |
| توضیحات: | RF TXRX MODULE CELLULAR U.FL ANT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NimbeLink, LLC |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | Skywire™ |
| پروتکل | CDMA |
| نرخ داده | - |
| فرکانس | 800MHz, 1.9GHz |
| بسته بندی | Bulk |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | - |
| نوع آنتن | Antenna Not Included, U.FL |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 20-DIP Module |
| قدرت خروجی | 24.5dBm |
| ولتاژ-تامین | 3.5V ~ 4.3V |
| رابط های سریال | UART, USB |
| خانواده RF/استاندارد | Cellular |
| مورد استفاده IC/بخش | - |
| جریان دریافت | 750mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 750mA |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1