AMS002R
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | AMS002R |
| توضیحات: | RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | - |
| پروتکل | Bluetooth v4.1 |
| نرخ داده | 1Mbps |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| مدولاسیون | DSSS, GFSK |
| اندازه حافظه | 8MB Flash |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| حساسیت | -94dBm |
| نوع آنتن | Integrated, Trace |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 27-SMD Module |
| قدرت خروجی | 4dBm |
| ولتاژ-تامین | 1.8V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | I²C, SPI, USART |
| خانواده RF/استاندارد | Bluetooth |
| مورد استفاده IC/بخش | - |
| جریان دریافت | 26.6mA |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 22mA |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1