RHA0J471MCN1GS
| سازندگان: | Nichicon |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum - Polymer Capacitors |
| توضیحات: | CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Nichicon |
| نوع | Polymer |
| سری | FPCAP, RHA |
| رأی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 470µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can - SMD |
| ولتاژ-دارای | 6.3V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.315" Dia (8.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.264" (6.70mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 450mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 4.5A @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 9mOhm |