EEF-CX0J101R
| سازندگان: | Panasonic Electronic Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum - Polymer Capacitors |
| توضیحات: | CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Polymer |
| سری | SP-Cap CX |
| رأی | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 100µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 2917 (7343 Metric) |
| ولتاژ-دارای | 6.3V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.075" (1.90mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 5.1A @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 15mOhm |