SE30R4LTC
| سازندگان: | NMB Technologies Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motors - AC, DC |
| برگه داده ها: | SE30R4LTC |
| توضیحات: | STANDARD MOTOR 6073 RPM 12VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NMB Technologies Corporation |
| دسته بندی محصولات | Motors - AC, DC |
| دور | 6073 RPM |
| نوع | DC Motor |
| سری | SE30 |
| وزن | 0.463 lb (210.01 g) |
| ویژگی | - |
| تابع | Standard |
| مصوبات | - |
| نوع موتور | Brushed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع رمزگذار | - |
| قدرت دارای امتیاز | - |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| شفت قطر | 0.197" (5.00mm) |
| اندازه/ابعاد | Square - 1.181" x 1.181" (30.00mm x 30.00mm) |
| سبک ختم | Solder Tab |
| نسبت کاهش دنده | - |
| نصب فاصله سوراخ | 0.866" (22.00mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| طول شفت و بلبرینگ | 0.512" (13.00mm) |
| گشتاور دارای امتیاز (oz-in/mNm) | 7.08 / 50 |
| گشتاور-حداکثر لحظه ای (oz-in/mNm) | - |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $40.27 | $39.46 | $38.68 |
حداقل: 1