82722012
| سازندگان: | Crouzet |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motors - AC, DC |
| برگه داده ها: | 82722012 |
| توضیحات: | GEARMOTOR 35 RPM 24VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Crouzet |
| دسته بندی محصولات | Motors - AC, DC |
| دور | 35 RPM |
| نوع | DC Motor |
| سری | 82722 |
| وزن | 0.221 lb (100.24 g) |
| ویژگی | - |
| تابع | Gearmotor |
| مصوبات | - |
| نوع موتور | Brushed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع رمزگذار | - |
| قدرت دارای امتیاز | 3.2W |
| ولتاژ-دارای | 24VDC |
| شفت قطر | 0.157" (4.00mm) |
| اندازه/ابعاد | Round - 1.082" Dia (27.50mm) |
| سبک ختم | Solder Tab |
| نسبت کاهش دنده | 95 |
| نصب فاصله سوراخ | 0.807" (20.50mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| طول شفت و بلبرینگ | 0.535" (13.60mm) |
| گشتاور دارای امتیاز (oz-in/mNm) | 70.81 / 500 |
| گشتاور-حداکثر لحظه ای (oz-in/mNm) | - |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $39.48 | $38.69 | $37.92 |
حداقل: 1