TPS79301EVM
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Linear Voltage Regulators |
| برگه داده ها: | TPS79301EVM |
| توضیحات: | EVAL MOD FOR TPS79301 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Linear Voltage Regulators |
| سری | - |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع رگلاتور | Positive Adjustable |
| کانال در هر IC | 1 - Single |
| ولتاژ ورودی | 2.7V ~ 5.5V |
| جریان-خروجی | 200mA |
| ولتاژ-خروجی | 1.5V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | TPS79301 |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $50.88 | $49.86 | $48.87 |
حداقل: 1