TLV767EVM-014
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Linear Voltage Regulators |
| برگه داده ها: | TLV767EVM-014 |
| توضیحات: | DEVELOPMENT POWER MANAGEMENT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Linear Voltage Regulators |
| سری | - |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع رگلاتور | Positive Adjustable |
| ولتاژ ورودی | 2.5V ~ 16V |
| جریان-خروجی | 1A |
| ولتاژ-خروجی | 0.8V ~ 13.6V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | TLV767 |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $30.11 | $29.51 | $28.92 |
حداقل: 1