TPA3136D2PWP
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | TPA3136D2PWP |
| توضیحات: | IC AMP CLASS D STER 10W 28HTSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class D |
| سری | - |
| ویژگی | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | 2-Channel (Stereo) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 14.4V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-HTSSOP |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 10W x 2 @ 8Ohm |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.80 | $1.76 | $1.73 |
حداقل: 1