TAS5720LRSMR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | TAS5720LRSMR |
| توضیحات: | IC AMP CLASS D MONO 20W 32VQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class D |
| سری | - |
| ویژگی | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | 1-Channel (Mono) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 32-VFQFN Exposed Pad |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 16.5V |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-VQFN (4x4) |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 20W x 1 @ 4Ohm |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.78 | $1.74 | $1.71 |
حداقل: 1