SN74LS628D
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators |
| برگه داده ها: | SN74LS628D |
| توضیحات: | IC OSC VCO 20MHZ 14-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators |
| نوع | VCO |
| تعداد | - |
| سری | 74LS |
| فرکانس | 20MHz |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 74LS628 |
| جریان--عرضه | 20mA |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-SOIC |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.03 | $2.97 | $2.91 |
حداقل: 1