LTC6903HMS8#TRPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators |
| برگه داده ها: | LTC6903HMS8#TRPBF |
| توضیحات: | IC OSC SILICON PROG 8-MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators |
| نوع | Oscillator, Silicon |
| تعداد | - |
| سری | - |
| فرکانس | 1kHz ~ 68MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LTC6903 |
| جریان--عرضه | 7mA |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-MSOP |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.85 | $2.79 | $2.74 |
حداقل: 1